Mon 10/12/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Franklin, Pirelli Veterans Rink 8:30p 9:30p  >FYHA>YU 14-Bantams> YU 14 White Practice YU 14 Blue   DC 
9:30p 10:30p  >FYHA>YU 19-Midgets> YU 19 White Practice    DC 
Hopedale, Blackstone Valley Arena 5:00p 6:00p  >FYHA>Girls> GU 10 White Practice YU 10 Black   DC 
 Tue 10/13/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Franklin, Pirelli Veterans Rink 5:30p 6:30p  >FYHA>YU 12-Pee Wees> YU 12 White Practice YU 12 Blue   DC 
6:30p 7:30p  >FYHA>YU 8-Mites> YU 8 White Practice YU 8 Blue   DC 
7:30p 9:00p  >FYHA>YU 10-Squirts> YU 10 Blue Practice    DC 
 Wed 10/14/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Franklin, Pirelli Veterans Rink 5:00p 6:00p  >FYHA>YU 8-Mites> In House Group 1 Practice    DC 
6:00p 7:00p  >FYHA>YU 8-Mites> In House Group 2 Practice    DC 
Hopedale, Blackstone Valley Arena 5:30p 6:30p  >FYHA>YU 12-Pee Wees> YU 12 Gray Practice YU 12 Black   DC 
6:30p 7:30p  >FYHA>YU 8-Mites> YU 8 Gray Practice GU 10 White   DC 
7:30p 8:30p  >FYHA>YU 10-Squirts> YU 10 Gray Practice YU 10 Black   DC 
8:30p 9:30p  >FYHA>YU 14-Bantams> YU 14 White Practice YU 14 Blue   DC 
 Thu 10/15/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Franklin, Pirelli Veterans Rink 5:00p 6:00p  >FYHA>YU 10-Squirts> YU 10 Blue Practice    DC 
6:00p 7:00p  >FYHA>YU 8-Mites> YU 8 White Practice YU 8 Blue   DC 
7:00p 8:00p  >FYHA>YU 12-Pee Wees> YU 12 White Practice YU 12 Blue   DC 
8:00p 9:00p  >FYHA>Girls> GU 14 White Practice GU 16/19 White   DC 
9:00p 10:00p  >FYHA>YU 19-Midgets> YU 19 White Practice    DC 
Norfolk, Norfolk 5:00p 6:00p  >FYHA>YU 8-Mites> YU 8 Gray Practice YU 10 Gray   DC 
6:00p 7:00p  >FYHA>YU 12-Pee Wees> YU 12 Gray Practice YU 12 Black   DC 
 Fri 10/16/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Franklin, Pirelli Veterans Rink 7:00p 8:00p  >FYHA>Girls> GU 14 White Practice GU 16/19 White   DC 
 Sat 10/17/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Bridgewater, Bridgewater - East 7:10a 8:10a  >FYHA>YU 12-Pee Wees> Y12UB2M - K/P Walpole SSC Game YU 12 Gray    
9:10p 10:10p  >FYHA>YU 14-Bantams> Y14UB2H - Brewins SSC Game YU 14 White   RM 
Bridgewater, Bridgewater - West 9:40a 10:40a  >FYHA>Girls> GU 10 White SSC Game G10UB - Hanover   RM 
4:40p 5:40p  >FYHA>YU 10-Squirts> YU 10 Blue SSC Game Y10UB2H - WHK   RM 
Falmouth, Falmouth Arena 10:30a 11:30a  >FYHA>Girls> G14UA - Falmouth SSC Game GU 14 White   RM 
Foxboro, Foxboro - Rink 3 7:00a 8:00a  Y8UB2H - K/P Walpole SSC Game YU 8 Gray   MH 
Franklin, Pirelli Veterans Rink 12:30p 1:30p  >FYHA>YU 8-Mites> In House Group 2 Practice    DC 
1:30p 2:30p  >FYHA>YU 8-Mites> In House Group 1 Practice    DC 
Franklin, Pirelli Veteran's Rink 7:40a 8:40a  >FYHA>YU 12-Pee Wees> YU 12 Blue SSC Game Y12UBR - Tri County   RM 
8:50a 9:50a  >FYHA>YU 12-Pee Wees> YU 12 White SSC Game Y12UBH - Brewins   RM 
Hopedale, Blackstone Valley Arena 1:00p 2:00p  >FYHA>YU 8-Mites> YU 8 White Practice YU 8 Blue   DC 
Kingston, The Bog - Rink 2 8:10p 9:10p  >FYHA>YU 19-Midgets> Y18UBR - Duxbury SSC Game YU 19 White   RM 
Pembroke, Hobomock 1 3:10p 4:10p  >FYHA>YU 10-Squirts> KP Walpole Game YU 10 Black   PT 
Taunton, Alexio Arena 9:00p 10:00p  >FYHA>YU 14-Bantams> YU 14 Blue SSC Game Y14UB2H - Braintree   RR 
Walpole, Rodman Arena OLY 10:40a 11:40a  >FYHA>YU 12-Pee Wees> YU 12 Black Game Devils White   BD 
 Sun 10/18/2020 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Bourne, Gallo Arena 9:00a 10:00a  >FYHA>Girls> G10UB2 - CC Canal SSC Game GU 10 White   RM 
Bridgewater, Bridgewater - East 8:00p 9:00p  >FYHA>Girls> GU 16/19 White SSC Game G19UB - Plymouth   RM 
Canton, Canton Ice House-Blue 7:40a 8:40a  >FYHA>YU 12-Pee Wees> Y12UBM - Canton Green SSC Game YU 12 Blue   JM 
Canton, Canton Ice House-Red 8:50a 9:50a  >FYHA>Girls> G14UB - Canton SSC Game GU 14 White   KD 
Canton, Sportsplex - Rink B 10:30a 11:30a  Y8UB2R - Milton SSC Game YU 8 Gray   RM 
11:40a 12:40p  >FYHA>YU 8-Mites> YU 8 White SSC Game Y8UBR - Quincy   RM 
Falmouth, Falmouth Arena 8:10a 9:10a  >FYHA>YU 10-Squirts> YU 10 Blue SSC Game Y10UBR - Hingham   RM 
Franklin, Pirelli Veterans Rink 10:00a 11:00a  >FYHA>YU 8-Mites> In House Group 2 Practice    DC 
11:00a 12:00p  >FYHA>YU 8-Mites> In House Group 1 Practice    DC 
1:00p 2:00p  >FYHA>YU 10-Squirts> YU 10 White Practice    DC 
6:10p 7:00p  >Skills> Skills U8 Gray, U10 Black, GU10 Skills    DC 
7:10p 8:00p  >Skills> Skills U10 Gray-U12 Gray Skills    DC 
8:10p 9:00p  >Skills> Skills U12 Blue-U14 White, GU14 Skills    DC 
Hopedale, Blackstone Valley Arena 7:30a 8:30a  >FYHA>YU 12-Pee Wees> YU 12 White Practice    DC 
Randolph, Zapustas 9:50a 10:50a  >FYHA>YU 12-Pee Wees> YU 12 Black Game Devils Red   BD 
Randolph , Zapustas Arena 1:20p 2:20p  >FYHA>YU 10-Squirts> YU 10 Gray SSC Game Y10UB2M - Hanover   AC 
Rockland , Bavis - Main 7:10p 8:10p  >FYHA>YU 19-Midgets> Y18UBR - Cyclones Red SSC Game YU 19 White   DM 
Rockland, Bavis - Rink 2 4:00p 5:00p  Y8UB2H - Weymouth SSC Game YU 8 Blue   RM